Hizmetler

ÇÖZÜMLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hız ve çözüm odaklı anlayışımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Tel Erezyon ve Freze işleriniz için geniş makine parkurumuzla çözüm ortağınızız.

CNC FREZE ÇÖZÜMLERİ

CNC FREZE ÇÖZÜMLERİ

Hız ve çözüm odaklı anlayışımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Freze işleriniz için geniş makine parkurumuzla çözüm ortağınızız.
Yüce Kalıp Makina, 30 yılı aşkın tecrübesiyle çeşitli kalıpların üretimi ve revizyonunda, makine parça imalatında ve diğer tüm fason işlerinizde 11 adet Cnc Freze tezgahıyla hizmetine devam etmektedir.

TEL EREZYON  ÇÖZÜMLERİ

TEL EREZYON ÇÖZÜMLERİ

Tel Erezyon, üzerinde yüksek yoğunlukta akım geçirilen bir tel yardımıyla kesme yöntemidir. Geleneksel üretim yöntemlerinden olan freze ve tornada işlenmesi mümkün olmayan ya da işlenmesi daha maliyetli olan karmaşık yapıdaki iletken tüm parçalar bu yöntemle mikron hassasiyetinde işlenebilmektedir. Sağlık, otomotiv ve havacılık gibi yüksek hassasiyet istenen sektörlerde sıkça kullanılmaktadır.

KALIP TASARIMI

KALIP TASARIMI

Yüce Kalıp Makina, 30 yılı aşkın tecrübesiyle çeşitli sac şekillendirme kalıpları ve enjeksiyon kalıpları tasarımı yapıp üretimini gerçekleştirerek müşterilerine hizmet vermektedir.PROJE YÖNETİMİ

PROJE YÖNETİMİ

Seri üretiminde, talaşlı imalat makinelerine ya da tel erezyona ihtiyaç duyan ürünleriniz, tasarımı hazır makinelerinizin parçaları gibi adetli proje işlerinizde; malzeme tedariki, ısıl işlem, imalat operasyonları ve diğer süreçleri, proje yönetimindeki deneyimlerimiz ve geniş makine parkurumuzla ele alarak yönetebiliriz.

FASON İŞLEME

FASON İŞLEME

Yaptırmak istediğiniz fason işlerinizde, memnuniyeti ön planda tutarak, hız ve çözüm odaklı anlayışımız ve geniş makine parkurumuzla çözüm ortağınızız. Cnc freze, tel erezyon, taşlama ve hızlı delik delme gibi tezgahlarımızla kapsamlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

REVİZYON

REVİZYON

Zaman içinde eskiyen, hasar alan ya da değişiklik istediğiniz kalıplarınızı ve diğer işlerinizi, hız ve çözüm odaklı bir anlayışla ele alarak gerekli revizyonları gerçekleştiriyoruz.


APARAT VE FİKSTÜR ÜRETİMİ

APARAT VE FİKSTÜR ÜRETİMİ

Fikstür ve aparatlar, endüstriyel süreçlerde ürünleri doğru konumlandırmak ve bunları sabit bir şekilde tutmak için kullanılır. Bu üretim maliyetini azaltırken kalitenin devamlılığını sağlar. Standart olmayan fikstür ve aparatlar, üretim alanında kullanılan belirli bir işlem için özel olarak tasarlanır ve üretilir.

BASKI HİZMETİ

BASKI HİZMETİ